П`ятниця, 29.03.2024, 08:13

Головна » 2018 » Травень » 6 » Семинар
Семинар

27 лютого 2018 року на базі Майорщинської спеціальної  загальноосвітньої школи-інтернату  Полтавської обласної ради був проведений  Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти семінар-практикум на тему: «Трансформація інтернатних закладів у заклади інноваційного типу відповідно до нового Закону України «Про освіту».

Під час  семінару розглядалися такі питання:

• Загальний стан державної підтримки дітей з особливими освітніми потребами в Україні.
  • Форми інтегрованого навчання та принципи побудови інклюзивного простору.
  • Профорієнтація та розвиток життєвих компетентностей дітей з особливими освітніми потребами у закладах інноваційного типу.
  • Реформування інтернатних закладів: історія, сьогодення, здобутки та виклики.
  •
  • Фрагмент уроку столярної справи в 10 класі «Види столярних з’єднань» (підгрупа хлопців).  Урок пройшов на високому методичному рівні, з використанням інноваційних  форм і методів роботи, ІКТ.
  •
  • Фрагмент уроку швейної справи в 10 класі «Використання української народної вишивки в сучасному побуті» (підгрупа дівчат). Учениці на чолі з досвідченим вчителем Пономаренко Л.Ф. продемонстрували свої уміння вишивати  різні предмети побуту ( рушники, серветки, скатертину) з використанням  української народної вишивки.
  •
  • Фрагмент уроку квітникарства в 9 класі «Розмноження кімнатних рослин різними способами»
  •
  • Фрагмент уроку трудового навчання в 2 класі «Виготовлення вітальних листівок для мам і бабусь».
  •                                       Фрагмент заняття гуртка «Паперове диво».  Виготовлення композиції «Весняна феєрія» у техніці світ-дизайну під керівництвом  вчителя Рябокінь Л.П.  Всі присутні під час майстер – класу разом з гуртківцями мали  змогу виготовити квіти з паперу своїми руками та отримали від цього величезне задоволення. Також гуртківці приготували присутнім жінкам подарунки з нагоди жіночого свята виготовлені своїми руками.
  •
  • Фрагмент заняття гуртка «Моє хобі». Виготовлення мила ручної роботи з декількох шарів.

Керівник гуртка Ляпка Ю.Ю. ознайомила дітей  та гостей про особливості усіх інгредієнтів та компонентів мила, а також різних типів формочок, навчила фарбувати мило в улюблений колір та поділилася секретом багатошарових шматочків. Діти мали можливість обирати  за власним смаком усі якості мила: аромат, форму, колір.

•

Використання елементів релаксації дітей з інтелектуальними порушеннями на заняттях танцювального та  співочого гуртків. Танцювально-музична мозаїка «Ми всі діти твої, України!».

Переглядів: 393 | Додав: Alexander | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »