Четвер, 28.03.2024, 16:01

Головна » 2017 » Грудень » 1 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо - транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Майорщинській спеціальній школі - інтнернат з 13 по 19 листопада був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

Завдання тижня безпеки дорожнього руху - нагадати дітям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернення уваги суспільства до проблеми травмвтизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Педагоги - організатори, вчителі основ здоров'я та лідери учнівського самоврядування організували показ мультфільмів " Дітям про правила дорожнього руху ", " Азбука дорожньої безпеки " ( для учнів 1 - 5 кл. ) та документального фільму " Ціна неуваги. Присвячується пішоходам " ( для учнів 6 - 10 кл. )

Протягом тижня був провений конкурс тематичного малюнку на тему " Молоде покоління - за безпеку дорожнього руху ". Для учнів 2 - 10 класів відбувся конкурс віршів, ребусів та загадок про дорожній рух. Працівниками сектору реагування патрульної поліції Гребінківського ВП ГУНП капітаном поліції Вовк І. М., майором поліції Корчомаха О. А., старшим інспектором інформаційної підтримки Гуменюк М. С. провели профілактично - роз'яснювальну роботу з правил дорожнього руху.

Проведення Тижня показало, що учні задовільно знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь - якої ситуації, пов'язаноної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

" Затверджую "

Директор школи                                                                         Н. М. Ричка

заходів  загальношкільного тижня  безпеки дорожнього руху

по Майорщинській спеціальній школі - інтернат

13.11 по 19.11.2017 р.

Класи

13.11.

Виховні години: " Правила безпеки на дорозі ", " Безпека руху при перетині залізничних переїздів, правила поведінки на залізничних станціях тощо ".

Оформлення тематичної літератури в шкільній бібліотеці.

Класні керівники

Бібліотекар

14.11.

Конкурс малюнків на тему: " Молоде покоління - за безпеку дорожнього руху ".

Вихователі

15.11.

Зустріч з працівниками сектору реагування патрульної поліції Гребінківського ВП ГУНП

16.11.

Проведення практичних навчань домедичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод  під гаслом: " Знаю, вмію, врятую "

Класні керівники, вихователі, медична сестра

17.11.

Єдиний національний урок " Безпека на дорозі - безпека життя " присвячений важливості носіння світлоповертаючих елементів.

Класні керівники

18.11.

Перегляд відеороликів, фільмів з безпеки дорожнього руху.

Вчитель основ здоров'я Ляпка О.С.

19.11.

Виховні заходи присвячені безпеці дітей на дорозі у формі розгадування  загадок, ребусів, вікторин, конкурсів.

Вихователі, педагоги - організатори

Переглядів: 522 | Додав: Alexander | Рейтинг: 0.0/0