Неділя, 28.04.2024, 03:18

Головна » 2021 » Червень » 1 » 1 червня в Україні відзначається – Міжнародний день захисту дітей.
1 червня в Україні відзначається – Міжнародний день захисту дітей.

1 червня в Україні відзначається – Міжнародний день захисту дітей. Це – прекрасне свято радості та надії! Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про дітей і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників. Ми, дорослі, прагнемо, щоб діти зростали здоровими, радісними та щасливими. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей до Майорщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату завітали:

Жолобецька Валентина Миколаївна – начальник служби у справах дітей Гребінківської міської ради,

Макогон Ірина Петрівна – головний спеціаліст служби у справах дітей Гребінківської міської ради,

Хомкіна Людмила Станіславівна – головний спеціаліст служби у справах дітей Лубенської райдержадміністрації,

Омельяненко Наталія Михайлівна – фахівець з соціальної роботи Гребінківського міського центру соціальних служб.

Куц Ольга Геннадіївна – старший інспектор з ювенальної превенції СП Лубенського РВП ГУНП в Полтавській області,

Туманевич Лариса Генадіївна – начальник Гребінківського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» Полтавської області,

Коваль Юрій Миколайович – фахівець Гребінківського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» Полтавської області,

Андрієчко Оксана Миколаївна – прессекретар Гребінківського районного суду Полтавської області,

Маковська Юлія Ігорівна – головний спеціаліст відділу «Гребінківське бюро правової допомоги» Лубенського МЦ з надвння БВПД.

Гості привітали дітей з прийдешнім святом та вручили подарунки. З дітьми було проведено майстер-класи та профілактична робота з метою запобігання правопорушень і булінгу у дитячому середовищі.

Переглядів: 441 | Додав: Alexander | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2021  »