Вівторок, 30.04.2024, 01:09

Головна » 2020 » Листопад » 17 » Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання
Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання

Майорщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Гребінківського району Полтавської обласної ради»

16.11.2020 № 32

Щодо тимчасового переходу

на дистанційне навчання

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в Україні, Гребінківському районі та значною кількістю працівників закладу, які хворіють на інфекційні захворювання,  на період двотижневого карантину в школі з 16 листопада 2020 по 27 листопада 2020 року, враховуючи рекомендації МОН щодо запровадження дистанційного навчання  (лист від 02.11.2020 №1/9-609)

НАКАЗУЮ:

1. Довести до відома учасників освітнього процесу, що Майорщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Гребінківського району Полтавської обласної ради з метою захисту здоров'я дітей та працівників школи вживає виключно тимчасові обмежувальні організаційно розпорядчі заходи, спрямовані на зменшення об’єктивної можливості неконтрольованого поширення інфекційних хвороб.

2. За таких обставин, тимчасово, з 16 листопада 2020  року по 27 листопада 2020 року включно запровадити переведення здобувачів освіти на дистанційну форму навчання.

3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Бондар С.В., вжити заходів щодо корегування розкладу уроків на період двотижневого карантину в закладі з 16 по 27 листопада 2020 року та відпрацювання уроків відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.

4. Педагогічним працівникам:

1.  Що працюють дистанційно, розробити щотижневі індивідуальні плани з обліком робочого часу відповідно до тижневого навантаження. В плані роботи зазначити дату та день тижня, зміст організаційно-методичної роботи, відомості про виконання та використаний час.

1. . Для реалізації індивідуального плану, надання рекомендацій батькам та перевірки виконаних завдань педагоги можуть використовувати різні засоби комунікації ( створення груп із батьками, учнями в соціальних мережах (Viber, Telegram тощо), спілкування в телефонному режимі, листування через електронну пошту, поштовий зв'язок.

4.3.    Робочий час  під час карантину використати на складання плану або коригування навчальних планів, підготовку навчальних та методичних матеріалів (презентації, стенди, плакати) написання конспектів уроків, проєктів, програм, участь в вебінарах, відеоконференціях тощо.

1. Практичному психологу, соціальному педагогу, вчителю ЛФК  підготувати скориговані індивідуальні та корекційно -  розвиткові програми для учнів з урахуванням пропущених корекційно-розвиткових занять.

2.  Вчителям – предметникам, класоводам , практичному психологу для дітей з нижчими потенційними можливостями, які потребують постійного супроводу дорослого, розробити завдання на підтримання, збереження, закріплення набутих умінь, навичок та завдання розвиваючого характеру.

1. Для дітей з розладами спектра аутизму розробити рекомендації для батьків щодо правильного розподілу навантаження на дітей та дозування часу; індивідуальні завдання та форми роботи з урахуванням можливостей батьків.

3. Визначити, що в період дії карантину продовжують застосовуватися та виконуватися протиепідемічні заходи, які встановлені постановою Головного санітарного лікаря  №50 від 22.08.2020 року.

4. Ляпці О.С. забезпечити оприлюднення цього наказу шляхом розміщення на офіційному веб - сайті закладу.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о. директора школи-інтернату  : C:\Users\пк\Desktop\4.bmpС.В.Бондар

З наказом ознайомлені: